Tel. nr.
+370 657 74885
El. p.
info@123media.lt
Tel. nr.
+370 657 74885
El. p.
info@123media.lt
Iškilo klausimų? Susisiekite
+370 657 74885

Kauniečiai rinkosi į unikalių virtuvės reikmenų salono atidarymą

Kauniečiai rinkosi į unikalių virtuvės reikmenų salono atidarymą

Antradienio vakarą Kaune duris atvėrė specializuotas, žinomiausių pasaulyje virtuvės reikmenų gamintojų salonas „Kitchen Values“.

Į prestižinio, garsiausius pasaulyje virtuvės reikmenų gamintojus „Meyer“ ir „Casa Bugatti“ vienijančio salono atidarymą rinkosi kauniečiai ir miesto svečiai.

Naujai atsidariusiame „Kitchen Values“ salone pristatomoje produkcijoje vyrauja spalvingumas. Šių metų virtuvės reikmenų kolekcijoje greta pastelinių spalvų vyrauja raudoni, geltoni, žali atspalviai.

„Šie virtuvės reikmenys skirti, ne tik rafinuotiems pobūviams bet ir jaukioms akimirkoms namie. Tikimės jog į kiekvieno namus padėsime įnešti ne tik spalvingumo, bet ir suteikti malonumą gaminimo proceso metu“, – sveikindama visus susirinkusios pasakojo salono vadovė Aelita Jonaitienė.

Renginio metu visi svečiai galėjo susipažinti su šių metų virtuvės įrankių ir aksesuarų naujovėmis, tarp kurių netrūko įspūdingų formų gaminių.

„Italų kilmės „Casa Bugatti“ virtuvės reikmenų prekinis ženklas gyvuoja jau 90 metų. Tai iš tiesų išskirtinio dizaino ir kokybės gaminiai, kuriuos galima vertinti net kaip meno kūrinius. Tai patvirtina faktas, jog net Miunceno „Bayern“ komandos priėmimų metu organizatoriai stalų serviravimui nuomoja būtent „Casa Bugatti“ įrankius“, – pasakoja „Kitchen Values“ salono vadovė Aelita Jonaitienė.

Kompanija „Meyer“, kuriai priklauso ir pasaulyje garsaus virtuvės šefo „Raymond Blanc“ vardinė virtuvės reikmenų kolekcija – ilgametę patirtį turintis virtuvės reikmenų gamintojas, kuriam inovacijos ir kokybė iškovojo vieno iš pirmaujančių prekės ženklų pozicijas pasaulyje.

Salonas „Kitchen Values“ priklauso lietuvių kapitalo įmonei UAB „ Vivaeko“, kuri 2014 metais Kauno interjero dizaino centre „Artis“ atidarė pirmąjį Lietuvoje specializuotą „Wesco“ namų apyvokos reikmenų saloną. Šį prekinį ženklą valdanti vokiečių kompanija „Westermann & Co“ žinoma kaip modernaus dizaino bei ekologinio judėjimo už atliekų rūšiavimą pradininkai bei greitai minės 150 metų jubiliejų.