Tel. nr.
+370 657 74885
El. p.
info@123media.lt
Tel. nr.
+370 657 74885
El. p.
info@123media.lt
Iškilo klausimų? Susisiekite
+370 657 74885

Skalsios Velykos su grupės „Džentelmenai“ pažiba Dainiumi Dimša

Skalsios Velykos su grupės „Džentelmenai“ pažiba Dainiumi Dimša

Niūrias ir apsiniaukusias, vėjuotas dienas keičia vis dažniau pasirodantys saulės spinduliai, čiulbantys sugrįžę paukščiai ir dar kol kas vangiai besprogstantys medžių pumpurai. Visa tai simbolizuoja artėjančią bene svarbiausią pavasario šventę – Velykas. Tamsios namų interjero spalvos pasidabina šviesiais, sodriais atspalviais, pakvimpa tulpėmis ir naminiais meduoliais, kuriuos šį pavasarį dovanoja televizijos projektų dalyvis, profesionalus šokėjas, grupės „Džentelmenai“ žvaigždė Dainius Dimša.

Ši istorija apie jau kurį laiką pradėtą, šiek tiek primirštą, tačiau iš naujo prikeltą, šviežutėlį, saldžiai kvapnų Dainiaus Dimšos projektą. Iš mamos perėmęs meilę tradiciniams skanėstams, jis atsigręžė į senosios konditerijos tradicijas ir sukūrė gurmanų namus „Saldi šventė“.

„Saldžios šventės įdėja gimė iš mamos aistros. Ji daug metų gamina šakočius, įvairiausius sausainius bei saldainius. Šviežių kepinių kvapas lydėjo mane nuo vaikystės, todėl sugalvojau ne tik atgaivinti šeimos tradiciją, bet ir įrodyti, jog lietuviški gardėsiai nei kiek neatsilieka nuo kitų šalių gurmaniškų saldėsių“, – pasakoja Dainius Dimša.

Nors įvairiose Lietuvos vietose šiuos skanumynų meistrus buvo galima sutikti prieš daugiau nei aštuonerius metus „Saldžios šventės“ įdėja gimė prieš daugiau nei penkis metus.

Dainius pasakoja, kad visi „Saldi Šventė“ asortimente esantys saldumynai gaminami puoselėjant seniausios rankų darbo konditerijos tradicijas pagal unikalius, iš kartos į kartą perduodamus receptus. Visi, be išimties gardumynai yra aukščiausios kokybės, išskirtinio skonio bei kvapo, gaminami rankomis, su didele meile ir atsidavimu, pagal išpuoselėtas senovines tradicijas.

Kaip pirmąjį naujų gardėsių pristatymą publikai, Dainius pasirinko šeimos šventę – Velykas. Į pagalbą pasitelkė jaukius namus kuriančią el. parduotuvę „Fėjos Namai“. Artėjančių Velykų proga Dainius kartu su „Fėjos namai“ kolektyvu dovanoja vienetinius rankų gamybos meduolius. Į kiekvieną siuntinį dedamos „Saldžios šventės“ dovanėlės, pasieks daug smaližių.