Tel. nr.
+370 657 74885
El. p.
info@123media.lt
Tel. nr.
+370 657 74885
El. p.
info@123media.lt
Iškilo klausimų? Susisiekite
+370 657 74885

Garsenybės rinkosi į naktinių kolekcijos pristatymą

Garsenybės rinkosi į naktinių kolekcijos pristatymą

Vilniuje buvo pristatyta išskirtinė chalatų ir naktinių kolekcija. Į kolekcijos pristatymą rinkosi garsenybės, kurių tarpe buvo galima išvysti Deimantę Kazėnaitę, kurią atlydėjo fotografas Gediminas Žilinskas, dainininkę Inetą Puzaraitę Žvagulienę bei kitų žinomų žmonių.

Jaukaus ir aistringai aromatingo vakaro, vykusio itališkų baldų namuose „Velvet gallery“ svečius pasitiko ir atmosferą kūrė charizmatiškieji renginių vedėjai Saulenė Clevickaitė Survilienė ir Martas Kalendra.
Jaukioje namų aplinkoje vykusio vakaro metu pristatyta iš eukalipto medienos pluošto sukurta, aplinkai draugiška namų apranga ir patalynė.

Namų tekstilės ir dekoro parduotuvės „Fėjos namai“ vadovė Svajūnė Vainauskienė, pristatydama kolekciją iš aplinkai draugiško audinio atkreipė dėmesį, jog ši mediena imama tik iš griežtai kontroliuojamų miškų, kuriuose ribojamas medžių kirtimas, o nukirsti medžiai atsodinami.

„Daugiau nei prieš dvidešimt metų mokslininkai sukūrė naują pluoštą iš medienos celiuliozės ir pavadino jį Tencel. Austi šį pluoštą pradėta tik visai neseniai, iš tencelio satino buvo pradėti siūti rūbai bei patalynė. Apie šį audinį sakoma, kad jis sujungia geriausias kitų pluoštų savybes į vieną: šiltas kaip vilna, bet vėsinantis kaip linas, švelnus kaip šilkas, o drėgmę sugeria daug geriau negu medvilnė“,- apie aplinkai draugišką audinį pasakojo „Fėjos namai“ vadovė S. Vainauskienė.

Renginio aplinką išpildė namų kvapai iš Prancūzijos „Odyssée des Sens“, kurie savo aromatais išbaigė jaukiomis akimirkomis namie persmelktą erdvę. Kaip pasakojo pati vadovė, ne veltui šis pavadinimas reiškia raminančią kelionę po jausmus.