Tel. nr.
+370 657 74885
El. p.
info@123media.lt
Tel. nr.
+370 657 74885
El. p.
info@123media.lt
Iškilo klausimų? Susisiekite
+370 657 74885

Kaunas aktyvuojasi: kelios minutės kasdienybės sveikesniam gyvenimui

Kaunas aktyvuojasi: kelios minutės kasdienybės sveikesniam gyvenimui

Jau savaitę laiko Kaune, įvairiose miesto vietose galima išvysti neįprastą ženklą „Kaunas aktyvuojasi“ ir prie jo susibūrusią žmonių bendruomenę. Po šiuo skambiu šūkiu jau daug kauniečių susibūrę treneriai Ignas Dombrauskis ir Mindaugas Šatkus pakvietė miestiečius skirti laiko savo sveikatos stiprinimui.

Kiekvieną dieną kur matomas šis ženklas, po neįprastu pavadinimu „Šešios Trim“ susibūrę intensyvių treniruočių treneriai Ignas Dombrauskis ir Mindaugas Šatkus veda nemokamas mini treniruotes, atviras visiems kauniečiams ir miesto svečiams.

Ignas pasakoja, kad idėja šiai iniciatyvai kilo stebint paramą nevyriausybinėms organizacijoms, siekiant prisidėti prie kilnių tikslų įgyvendinimo. Susimąstėme, kad ši suma nebūtinai turi būti pinigine išraiška, o prisidėti prie žmonių gerovės galima ir skatinant juos aktyvuotis bei sveikiau gyventi.

„Rodos vos 2% yra net 28 min ir 48 s kiekvieno žmogaus kasdienybės. Tai – net 14 valandų per mėnesį ir viso 7,3 dienos per metus. Daugelis galvoja jog 2% yra tik GPM procentai, o mes rodome, kad galima ir kitokia išraiška. Todėl sudedame savo 2% ir duodame juos savo miestui. Savaip. Duodame juos žmonėms taip, kaip mes šiai dienai galime geriausiai – itin pozityviai, bet tuo pačiu ir truputį keičiant suvokimą“, – apie idėją pasakojo I. Dombrauskis.

Igno ir Mindaugo prioritetas yra Kauno miesto gerovė ir kauniečių sveika gyvensena. Todėl miestiečių aktyvumui skatinti skiria ne tik savo lėšas, bet ir tuos 2 procentus vertingiausio dalyko žmogaus gyvenime – laiko.

Treneriai kviečia visus kiekvieną dieną atsidurti įvairiose Kauno vietose, daryti pritūpimus, atsispaudimus, „burokus“, „lentas“, „krokodilus“, įtūpstus ar dar ką aktyvaus bei taip parodyti, kaip lengvai mes galime tapti gyvesni, aktyvesni kiekvieną akirmirką, kasdien. Nuolatos.

Socialinio tinklo pagalba, patys žmonės nusprendžia, kokių ir kiek pratimų pakartojimų bus atliekama. Apsilankęs „Šešios Trim“ paskyroje kiekvienas žmogus palaikydamas akciją nusprendžia, kokio intensyvumo bus tos dienos treniruotė.

Į nemokamas treniruotes treneriai jau pritraukė gausų būrį žmonių, kurie ateina ne tik patys, bet ir atsiveda savo vaikus, kurie tėvams sportuojant gali su priežiūra žaisti. Pats treneris Ignas Dombrauskis atsiveda ir savo dukrą, taip vildamasis, kad mažajai augant ir matant sveiką gyvenseną, suaugus ji ir pati neliks abejinga sportui. Igno teigimu, tik savo pavyzdžiu galima žmones įkvėpti dideliems dalykams, todėl visada nuo savęs verta ir pradėti.

„Išvažiavus į miestą pastaruoju metu dažnai tenka išvysti ženklą „Kaunas tvarkosi“. Kiekviena dieną matome vis gražėjančias gatves, renovuojamus pastatus, besitvarkantį gražėjantį Kauno miestą. Todėl ir savo iniciatyvai pasirinkome panašų ženklą „Kaunas aktyvuojasi“, nes gražus miestas – tai nėra vien tvarkingos gatvės ar pastatai, bet sveiki ir laimingi žmonės“, – pasakojo „Šešios Trim“ treneris Mindaugas Šatkus.