Tel. nr.
+370 657 74885
El. p.
info@123media.lt
Tel. nr.
+370 657 74885
El. p.
info@123media.lt
Iškilo klausimų? Susisiekite
+370 657 74885

Merginų grupė „Infinity“ pristatė naujausią savo kūrinį „Skęstu“

Merginų grupė „Infinity“ pristatė naujausią savo kūrinį „Skęstu“

Užburiančių balsų, šiauliečių merginų grupė “Infinity” pristatė savo naujausią kūrinį “Skęstu”.
Išskirtinai savos kūrybos POP ir elektroninio stiliaus dainas atliekančios merginos Rūta Matonytė, Aušrinė Načytė ir Vanesa Janušaitė pasakojo, jog šis kūrinys gimė labai spontaniškai, viena akimirką tiesiog atėjus įkvėpimui, o po savaitės laiko jis jau išvydo dienos šviesą.

Suvienijo meilė muzikai
Merginų grupė „Infinity” susibūrė 2015-tais metai, kuomet jos susitiko Lauros Remeikienės dainavimo studijoje. Rūtą, Aušrinę ir Vanesą suvienijo stipri meilė muzikai bei bendra aistra – dainavimą paversti savo gyvenimo dalimi.
Kaip didžiausią postūmį, verčiantį pastoviai tobulėti, merginos išskiria grupės viduje tvyrančią atmosferą bei kitonišką kūrybos procesą, kuris – individualus kiekvienai dainai. „Kuriant dainas visada išlaikomas autentiškumas. Kiekviename kūrinyje atsispindi skirtingos nuotaikos ir išgyvenimai. Smagiausia tai, kad tiek žodžių, tiek muzikos kūrybos procese dalyvauja visos grupės narės.” – pasakojo Rūta.

Svarbiausia sulaukti įkvėpimo
„Kartais įkvėpimas ateina labai greitai – dainą galime sukurti ir per vieną vakarą, tačiau būna ir taip, kad dainos kūrimas užtrunka mėnesį ar net ilgiau.“ – atvirauja grupės narė Rūta, prasitardama, jog kūryba neatsiejama ir nuo asmeninių išgyvenimų. „Visuomet stengiamės, kad daina būtu mums artima, todėl niekada nežiūrime į dainos kūrimą atmestinai, būna ir tokių atvejų, kad sukuriame dainos žodžius ir jei po savaitės mums jie atrodo visiškai nebetinkantys – viską braukiame ir rašome iš naujo“, – apie kūrybos procesą atviravo Rūta.

Džiaugiasi premjera ir sugrįžimu
Kūrinys „Skęstu” merginoms yra išskirtinis – tai pirmoji vien tik jų kurta daina, kuri gimė bene greičiausiai ir itin spontaniškai. Pasak grupės narių, ši daina gimė labai netikėtai – vieną dieną visoms susitikus ir sudėjus visų trijų dainininkių kurtas eiles gavosi puikus dainos tekstas, beliko sukurti muziką.

Šiuo kūriniu pažymėjus grupės atsinaujinimą Aušrinės, Rūtos ir Vanesos artimiausiuose planuose nauji autoriniai kūriniai bei koncertiniai pasirodymai, kurių merginos jau turėjusios galybę. Kaip įsimintiniausius pasirodymus Rūta išskiria koncertą, įvykusį „Žagarės vyšnių” festivalyje 2016’ais metais bei pasirodymą ŠAMA muzikos apdovanojimuose, įvykusiuose šiemet Radviliškio miesto šventėje.

Kviečiame paklausyti naujausio grupės „Infinity“ kūrinio „Skęstu“.