Tel. nr.
+370 657 74885
El. p.
info@123media.lt
Tel. nr.
+370 657 74885
El. p.
info@123media.lt
Iškilo klausimų? Susisiekite
+370 657 74885

Idėjos kalėdinių vakarėlių pramogoms keliaujant autobusu

Idėjos kalėdinių vakarėlių pramogoms keliaujant autobusu

Artėjant didžiosioms metų šventėms ore pakvimpa mandarinais, o žmonių akyse, planuojant smagias akimirkas drauge, sužiba intriga. Kalėdų bruzdesys jau nuo lapkričio pabaigos jaučiamas visur: namuose, mokyklose ar darbo kolektyvuose, planuojančiuose būsimos šventės pramogas.

Šventinės nuotaikos neaplenkia ir autobusų, kurie pastaruoju metu tampa pirmąja mobilia stotele, keliaujant link pagrindinės šventės vietos. Pasak keleivių vežėjo „Kautra“ atstovo Mindaugo Sakalausko, kiekvienais metais atėjus kalėdinių renginių laikotarpiui, autobusuose galima išvysti nuo moksleivių, keliaujančių į teatrus, iki didžiųjų Lietuvos įmonių kolektyvų, pasiruošusių smagiai sutikti savo šventes.

„Daugelis žmonių nori išvengti papildomų rūpesčių – keliauti pavieniui iki šventės vietos. Verčiau jau nuo pirmų šventinio vakaro akimirkų pasimėgauti buvimu kartu. Autobuso privalumas tas, kad prieš lipant tereikia suskaičiuoti ar visi jau atvyko ir smagiai išriedėti kelionės tikslo link“, – pasakojo pašnekovas, pridurdamas jog į renginių vietas keliaujama tiek mažais mikroautobusais, tiek dviaukštėmis transporto priemonėmis.

Tam, kad kelionė neprailgtų ir taptų įsimintina, vežėjo atstovas dalijasi patirtimi apie įdomiausias kalėdinių vakarėlių pramogas, vykstančias kelionės autobusu metu.

Suorganizuoti karaokės vakarėlį
Autobusuose įrengti televizoriai, garso technika, mikrofonai, todėl tereikia pasirūpinti dainų žodžiais ir karaokės vakarėliui jau pasiruošta. Dainos kelionės metu sukurs būsimo vakarėlio nuotaiką ar vainikuos šventę kelionės atgal metu.

„Karaokės vakarėlis dažniausiai įsisiūbuoja kelionės namo metu. Tuomet kolektyvas po pagrindinės programos jau būna pasisėmęs šventinės nuotaikos ir telieka kelionę užbaigti su griausmu“, – pasakojo M. Sakalauskas.

Suorganizuoti apdovanojimus
Šventiniu laikotarpiu daugelis kolektyvų organizuoja apdovanojimus labiausiai nusipelniusiems nariams. Šią programos dalį galima atlikti ir kelionės metu. Tokia veikla bei netradicinis vietos apdovanojimams parinkimas sukurs išties pakilią nuotaiką.

„Ši tradicija labiausiai paplitusi tarp didelių įmonių kolektyvų. Kelionės metu būna apdovanojami geriausi įvairių skyrių nariai bei visiems teikiamos kalėdinės dovanos. Pasitaiko atvejų, kai autobusą aplanko ir pats Kalėdų senelis“, – įspūdžiais dalijosi „Kautra“ atstovas, pridurdamas, jog visada būna smagu girdėti autobusą užliejančią plojimų bangą.

Pristatyti įmonės rezultatus
Kelionėje link šventinio vakarėlio vietos galima vesti oficialiąją renginio dalį. Jos metu galima aptarti metinius įmonės veiklos rezultatus bei gaires ateinančiam laikotarpiui. Kelionėje pristačius oficialiąją dalį ir aptarus tolimesnius planus, pagrindinėje renginio vietoje galima nedelsiant pradėti šventinę programą.

Žaisti kompiuterinius žaidimus
Autobusai aprūpinti bevieliu internetu, todėl kelionės metu galima organizuoti ir kompiuterinių žaidimų programą.
„Teko rūpintis vienos Kauno aukštųjų technologijų įmonės vežimu į šventę pajūryje. Šios kelionės metu autobusas tapo viena didele kompiuterine. Kiekvienas kolektyvas švenčia savaip ir sugalvoja netikėčiausių idėjų savo šventinei nuotaikai sukurti“, – patirtimi dalijosi „Kautros“ atstovas.

Žaisti šaradas
Paklaustas, kokių dar užsiėmimų galima sugalvoti, Mindaugas pateikė idėją, jog galima organizuoti ir jau visiems gerai žinomus žaidimus, tokius kaip „Šarados“.

Šio žaidimo tikslas atspėti vaidinamą žodį ar frazę. Tas, kuris atspėja žodį, traukia kortelę su kitu žodžiu ir bando jį pavaizduoti. Palengvinimui galima iš karto susitarti kokia bus spėlionių tematika. Vaidinti gali ne tik atspėjusysis, bet ir renginio vedėjas, o kolektyvui teliks patogiai įsitaisius spėlioti ir rinkti taškus.

„Tai tik keletas idėjų, ką galima nuveikti kelionės autobusu metu. Kiekvienas kolektyvas, įmonė turi pačių netikėčiausių sumanymų, kuriuos, kartu pasitarę, galime įgyvendinti“, – pasakojo M. Sakalauskas.