Tel. nr.
+370 657 74885
El. p.
info@123media.lt
Tel. nr.
+370 657 74885
El. p.
info@123media.lt
Iškilo klausimų? Susisiekite
+370 657 74885

Didžiausio piko metu siuntos autobusu atkeliaus dar tą pačią dieną

Didžiausio piko metu siuntos autobusu atkeliaus dar tą pačią dieną

Šiuo laikotarpiu nusprendus išsiųsti siuntinį dažnai susiduriama su nesklandumais. Nespėjusieji laiku išsiųsti ar nuogąstaujantys, kad siuntinys laiku nepasieks gavėjo vis dar gali pasinaudoti siuntų autobusais galimybe. Pasak tarnybos atstovo, dovanas siunčiant Lietuvoje jos gali atkeliauti dar tą pačią dieną.

„Šventiniu periodu, lyginant su kitomis dienomis, siuntų padaugėja net iki 60 procentų. Šiuo metu tenka aptarnauti iki 2000 siuntų per dieną, bet net ir paskutinėmis akimirkomis pristatyti siuntas – misija įmanoma“, – teigė „Siuntos autobusais“ tarnybos vadovas Adomas Vencevičius.

Dar iki švenčių planuojantiems suspėti išsiųsti dovanas artimiesiems Adomas pataria, kaip tai padaryti greičiau.
„Pirmiausia, jeigu yra galimybė, supakuokite siuntinį iš anksto. Neturintiems tokių galimybių, tai padaryti galima ir terminale. Pasiruoškite tikslius gavėjo duomenis. Išsiuntus siuntą, informuokite gavėją, kad ją atsiimdamas su savimi turėtų asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.“, – apie procedūrą pasakojo siuntų tarnybos atstovas, pridurdamas, jog siuntėjai Kaune viską gali atlikti net neišlipdami iš automobilio, pasinaudodami „Siuntos drive“ langeliu.

Dalindamasis patirtimi apie tai, ką tautiečiai dažniausiai siunčia šventiniu laikotarpiu, Adomas pasakojo, jog tenka vežti pyragus, tortus ar kitas dovanas, dažnai tenka gabenti ir Kalėdų eglutes, vienais metais jų teko pervežti net 50 per vieną dieną. Pasak pašnekovo, daugiausiai siuntų tenka priimti didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir vežti į mažesniuosius.

Įdomiausia siunta, kurią teko pervežti šventiniu periodu, „Siuntos autobusais“ atstovas įvardija Kalėdų senelio kostiumą: „Siuntų tarnyboje pasirodė žmogus, nešinas Kalėdų senelio kostiumu ir sunerimęs teiravosi, per kiek laiko galime pristatyti kostiumą į Panevėžį. Pasirodo, kad jo kolega išvyko į vaikų šventę ir skubėdamas paliko kostiumą Kaune. Kostiumas buvo pristatytas laiku ir nešinas dovanų maišu, Kalėdų senelis spėjo aplankyti vaikus“, – pasakojo siuntų tarnybos atstovas, linkėdamas džiugių akimirkų su artimaisiais, didžiųjų metų švenčių metu.