Tel. nr.
+370 657 74885
El. p.
info@123media.lt
Tel. nr.
+370 657 74885
El. p.
info@123media.lt
Iškilo klausimų? Susisiekite
+370 657 74885

Aleksandras Pogrebnojus sukūrė netikėtą aprangą

Aleksandras Pogrebnojus sukūrė netikėtą aprangą

Dizaino savaitės metu Aleksandras Pogrebnojus pristatys naujausią savo aprangą, dvelkiančią Lietuvos 100-mečiu. Dizaineris išduoda, jog įkvėpimas šiems kūriniams kilo lankantis Lietuvos didžiosios kunigaikštystės Valdovų rūmuose.

„Stilingai ir skoningai, namams ir garderobui“, – šio, bendro Namų idėjų centro „NIC“ ir Aleksandro Pogrebnojaus projekto metu buvo sukurta apranga, apjungianti šiuolaikinę madą ir didingą Lietuvos istoriją.

„Turėjome viziją į vieną visumą apjungti namus ir madą. Juk tai yra kiekvieno žmogaus kasdienybė ir reikalauja stiliaus bei skonio pajautimo. Ieškant sprendimų kaip šią viziją perkelti į tikrovę, Aleksandras netikėtai pasiūlė estetinių sprendimų ieškoti spalvingoje Lietuvos istorijoje“, – pasakojo „NIC“ atstovas Nerijus Urbonavičius.

Valdovų rūmų istoriją Aleksandras Pogrebnojus perkėlė į suknelę ir vyriškus marškinėlius. Taip istorinė estetika įgavo naują, šiuolaikinį pavidalą.

Visas detales dizaineris pažadėjo atskleisti kolekcijos pristatymo metu, tačiau jau dabar išduoda, jog tiek vyriškų marškinėlių, tiek suknelės motyvai – svarbiausi šeimos židinio elementai.

„Nors visi interjero elementai buvo rasti Valdovų rūmuose, tačiau kai kurie jų pasakoja ir užjūrio legendas, tokias kaip graikų mitologijos istorijos apie dievus ir jūrų pabaisas“, pasakojo A Pogrebnojus.

Gegužės 9 dieną Namų idėjų centre „NIC“ vyksiančio renginio metu, bus pasakojama ir apie istorines namų interjerų tendencijas, kurias pristatys architektas ir interjero dizaineris Gediminas Prešegalavičius. O prieš pristatydamas naujausią savo aprangą A. Pogrebnojus, supažindins su Lietuvos mados istorija nuo nepriklausomybės atgavimo iki šių dienų.

Aleksandro kūrinius gyvai galės pamatyti ne tik Kauno, bet ir Šiaulių gyventojai, kuriuos dizaineris aplankys gegužės 11 d.

Kviečiame pasižiūrėti video reportažą apie šios kolekcijos užuomazgas bei kūrybos procesą.